top of page

Zespół ludzi z pasją - architektów, projektantów i plastyków, współpracujący z artystami z zamiłowania, oferuje  profesjonalne usługi  oraz pomoc w   kształtowaniu i upiększaniu Państwa najbliższego otoczenia, miejsc, w których mieszkacie, pracujecie i odpoczywacie. Możemy ułatwić Państwu w przejściu, niejednokrotnie ciężkiej drogi urzędniczej, w znalezieniu tego wymarzonego mieszkania lub domu, w jego tworzeniu i powstawaniu. Możemy pomóc w stworzeniu odpowiedniego wnętrza i klimatu Państwa wymarzonego miejsca. Oferujemy  swoją wiedzę, pracę , czas, piękne przedmioty i sztukę, która powstaje specjalnie dla Państwa i na Państwa życzenie.

 

Zapraszamy do galerii,  do współpracy , a może zwykłej porady, która ułatwi Państwu podjęcie decyzji.

[JESTEŚMY NA BUDOWIE...]

JK ARCHITEKCI to zespół, który powstał z połączenia ludzi łączących doświadczenie, skuteczność, elastyczność i świeży powiew. Głównym inicjatorem i jednocześnie założycielką grupy jest mgr. inż. arch. Joanna Kubiesa - Pinkosz - architekt z kilkudziesięcioletnim stażem i pasją działania.

Po latach pracy w zawodzie, postanowiła stworzyć zespół składający się ze sprawdzonych i kompetentnych osób, które pomogą każdemu w realizacji jego marzeń o własnej inwestycji, od pomysłu do momentu oddania kluczy. JK ARCHITEKCI zrzesza specjalistów w dziedzinie architektury, projektowania wnętrz, mebli, konstruktorów, projektantów małych form użytkowych oraz fotografii, malarstwa i grafiki. Dzięki temu końcowy  efekt pracy  jest dokładnie tym, czego oczekuje klient.

bottom of page